fbpx

HAKKIMIZDA

Dr. Aziz Mehmet GÖKBAKAN 1973 yılında İstanbul’da doğmuş. orta öğrenimini Saint-Joseph Fransız Lisesinde tamamladıktan sonra İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesinden 1997 yılında mezun olmuştur. Uzmanlık eğitimini Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesi Psikiyatri Anabilim Dalında tamamlayarak 2007 yılında Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı unvanını almıştır.

Mecburi hizmetini Adana Dr. Ekrem Tok Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesinde tamamlayan Dr. Gökbakan, Sağlık Bilimleri Üniversitesi Erenköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesinde başhekim yardımcılığı görevini sürdürmüş ve aynı hastanenin AMATEM Servisinde Başasistan olarak çalışmıştır. Halen, Yeşilay Bilim Kurulunda yer almaktadır.

Ruh Sağlığı ve Hastalıkları alanında yerli ve yabancı bildirileri ile yayınları bulunmaktadır. Cinsel Terapi, Bilişsel Davranışçı Terapi, Aile Terapisi ve Palyatif Bakım alanlarında eğitim almıştır. İlgi alanları arasında cinsel işlev bozuklukları ve bağımlılıklar yer almaktadır. Dr. Gökbakan, çok iyi derecede Fransızca ve çok iyi derecede İngilizce bilmektedir.

Dr. Aziz Mehmet Gökbakan

DANIŞMA KURULUMUZ

Prof. Dr. Nesrin Dilbaz

Prof. Dr. Nesrin DİLBAZ

Psikiyatri Uzmanı, Öğretim Üyesi

Nesrin Dilbaz 1966 Konya doğumlu. Konya Anadolu Lisesinden mezun olduktan sonra Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesinde tıp eğitimine başladı. 1991 yılında fakülteyi bitirdi. Tıpta Uzmanlık Sınavı (TUS) sonucunda Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesinde psikiyatri uzmanlık eğitimine başladı. 1996 yılında Psikiyatri Uzmanı, 2000 yılında ise Psikiyatri Doçenti unvanlarını aldı. 2002 yılında meslekteki ikinci görev yeri olan Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesi Psikiyatri Ana Bilim Dalına geçti.

Aytül_Çorapçıoğlu_Özdemir

Prof. Dr. Aytül Çorapçıoğlu Özdemir

Psikiyatri Uzmanı, EMDR, Evlilik ve İlişki Terapisti

Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi mezunudur. Psikiyatri ihtisasına Cumhuriyet Üniversitesinde başlamış, Gazi Üniversitesinde tez çalışmalarını tamamlamıştır. Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesi Psikiyatri Anabilim Dalında yardımcı doçent olarak başladığı akademik kariyerine Doçent ve Profesör olarak 2007 yılına dek devam etmiştir. Şu anda kendi muayenehanesinde çalışmaktadır.

Tamer_Aker

Prof. Dr. Tamer AKER

Psikiyatri Uzmanı, Öğretim Üyesi

1966 Konya doğumlu. Konya Anadolu Lisesinden mezun olduktan sonra Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesinde tıp eğitimine başladı. 1991 yılında fakülteyi bitirdi. Tıpta Uzmanlık Sınavı (TUS) sonucunda Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesinde psikiyatri uzmanlık eğitimine başladı. 1996 yılında Psikiyatri Uzmanı, 2000 yılında ise Psikiyatri Doçenti unvanlarını aldı. 2002 yılında meslekteki ikinci görev yeri olan Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesi Psikiyatri Ana Bilim Dalına geçti.

DR. AZİZ MEHMET GÖKBAKAN – ÖZGEÇMİŞ
CV İNDİR
EnglishFrenchTurkish